This is the message when attempting to connect to server

This is the custom message when failing

This is the custom message when refused

Logo

Services

When requesting services from customers, consultants and experts of the company study and analyze it and then receive the necessary information from the customer in this regard and after reviewing the general conditions, announce their initial offer. If the company's proposal is approved by the customer, the project will enter its implementation stage. At this stage, by using consultants and specialized people, a contract is concluded within the framework of international laws and regulations and customary with the transportation industry, and after the contract is sealed and signed by the parties, the executive and specialized teams of the company They start according to the provisions of the contract.

حمل و نقل جاده ای

حمل و نقل جاده ای دارای سهم عمده ای (تقریبا 85%) در جابجایی کالا در کشورهای مختلف می باشد که این امر نشان دهنده اهمیت حمل کالا به صورت جاده ای می باشد. ما خدمات منظم و زمان‌های حمل و نقل کوتاه را در کشورهای آسیای میانه، کشورهای خاورمیانه، عراق، ترکیه، آذربایجان، ارمنستان، ... و هر بخشی از جهان را به مشتریان خود ارائه می‌ نماییم. وجود شبکه گسترده جاده ای و بهره گیری از طیف وسیعی از انواع کامیون و کشنده، تحویل ایمن و به موقع کالاهای شما را تضمین می نماید. خدمات حمل و نقل تخصصی برای انواع کالاها مانند محموله های بزرگ، مواد غذایی و دارویی حساس به دما و همچنین محموله های آسیب پذیر و ارزشمند با رعایت بالاترین استانداردهای ایمنی، بهداشتی و وقت شناسی توسط ما تضمین شده است.

حمل و نقل جاده ای
حمل و نقل ریلی

حمل نقل ریلی یکی از موثرترین و مقرون به صرفه ترین روش های حمل و نقل می باشد. از ویژگی های حمل و نقل ریلی می توان به نسبت عملکرد به قیمت خارق العاده در خصوص حمل محموله های حجیم با تناژ بالا و درجه بالای انعطاف پذیری آن اشاره کرد. خدمات حمل و نقل ریلی معمولا 50% ارزان تر از حمل دریایی و حدود 60% ارزانتر از حمل و نقل هوایی می باشد. اگر محموله های منظم به کشورهای آسیای میانه دارید کارشناسان ما تجربه طولانی مدت و شراکت حرفه ای در زمینه سازماندهی حمل و نقل ریلی بین کشورهای آسیای میانه دارند. علاوه بر این، تخصص و دانش عمیق ما از شبکه راه‌آهن کشورهای آسیای میانه، ما را قادر می‌سازد تا به‌موقع و حرفه‌ای به انواع نیازهای پیچیده و متمایز ریلی و حمل‌ونقل چند وجهی مشتریان خود پاسخ دهیم. شما می توانید مطمئن باشید که کالاهای شما تا مقصد در دست بهترین ها هستند.

حمل و نقل ریلی
حمل و نقل دریایی

روزه حمل و نقل دریایی بخش جدایی ناپذیر از تجارت بین الملل می باشد به نحوی که سهم 90 درصدی در تجارت جهانی و 65 درصدی در تولیدات انرژی را در توسعه تجارت خارجی کشورها به خود اختصاص داده است. لازم به ذکر است که این مهم توسط کمتر از 2 درصد از جمعیت کنونی کره زمین محقق شده است. شرکت حمل و نقل بین المللی پیوند ترابر آسیا کالاهای شما را به موقع و با اطمینان خاطر به هر مقصدی در سرتاسر جهان ارسال می نماید. حمل و نقل دریایی شرکت پیوند ترابر آسیا طیف وسیعی از راهکارهای لجستیکی در زمینه ترانزیت، صادرات و واردات کالا، حمل کالا با شرایط خاص، حمل و نقل با دمای کنترل شده و همچنین برای محموله های بزرگ، فله، و حمل و نقل خودرو، متناسب با نیازهای شما ارایه می دهد. برای به حداقل رساندن ریسک حمل و نقل، ما ترجیحاً از مسیرهای مستقیم دریایی کالا را حمل می کنیم. کارشناسان ما با دقت، تمام مراحل حمل کانتیرهای شما از بارگیری تا تخلیه، ترخیص کالا از گمرک، را با توجه به نیاز شما مدیریت می نمایند. همچنین سرویس هوشمند ردیابی کانتینر ما به شما این امکان را می دهد که محموله های کامل کانتینری خود را در هر نقطه از جهان ردیابی کنید.

حمل و نقل دریایی
Stockholm-icons / Navigation / Angle-double-left Created with Sketch.
حمل و نقل هوایی

امروزه ارسال بارهوایی مشکل بسیاری از کسانی که قصد ارسال کالاهای خود به دوردست ترین نقاط دنیا را دارند حل نموده است. شرکت حمل و نقل بین المللی پیوند ترابر آسیا طیف وسیعی از خدمات بار هوایی را برای کمک به مشتریان خود جهت ایجاد تعادل بین سرعت و هزینه ارایه می دهد. ما دارای شبکه گسترده ای از نمایندگان هستیم تا اطمینان حاصل کنیم که خطوط هوایی استفاده شده با بیشترین سرعت، ایمنی، راحتی و کارایی و همچنین بیشترین صرفه اقتصادی در هر نقطه از جهان کالای شما را جابجا می نماید. همچنین نمایندگی های ما در نقاط مختلف دنیا این امکان را به ما می دهد تا کالاهای شما را با پروازهای مستقیم یا تجمیع شده در نقاط مختلف در سرتاسر جهان به دست شما برسانیم.

حمل و نقل هوایی